Peter Nemčok

Peter Nemčok rozbehol slovenskú WordPress komunitu, založil slobodnú firmu Webikon a je spoluzakladateľom Paralelnej polis v Bratislave. Pomáha ľuďom pochopiť a naučiť sa používať open-source technológie ako napríklad WordPress a Bitcoin. Je držiteľom MOOC Certificate on Digital Currency od University of Nicosia.

Dušan Matuška

Dušan a.k.a. Dušky je oduševnený vzdelávač a mladý podnikateľ. Láska k matematike a technológiám ho priviedla až k oblasti kryptomien. Na túto tému aktuálne prednáša a pomáha ľuďom bezpečne vstúpiť do tohto ekosystému budúcnosti. Absolvoval viaceré kurzy vzdelávania v oblasti Digitálnych mien, je držiteľom certifikátu Certified Bitcoin Professional od C4 Crypto Consortium a venuje sa aj obchodovaniu s kryptomenami.

Martin Habovštiak

Martin v jedenástich objavil krásu programovania a do svojho nadšenia časom zahrnul bezpečnosť, kryptografiu a kryptomeny. V súčasnosti pracuje ako programátor a vo voľnom čase sa venuje kryptomenám, Paralelnej Polis a iným aktivitám spojeným s technológiami.

Juraj Bednár

Juraj Bednár je sériový podnikateľ, ktorý založil niekoľko firiem. Momentálne podniká v oblasti IT bezpečnosti (Citadelo, Hacktrophy). Je spoluzakladateľom Paralelní Polis Praha, Paralelná Polis Bratislava a hackerspace Progressbar. Venuje sa kryptomenám, slobode, biohackingu a exponenciálnym technológiám.